Darujte TANGO na Vianoce

Tanec. Hudba. Objatie. Emócia. Spojenie. Život je tango. Tango je život. TangoVida

V predvianočnom čase sa zamýšľame nad tým, čo darovať svojim blízkym, čím im urobiť radosť, ako ich prekvapiť. V TangoVida prinášame inšpiráciu na vianočné darčekové poukazy, ktoré potešia srdce každého tanečníka či tanečnice argentínskeho tanga, aj tých, ktorí ešte len snívajú o tom, ako sa budú v objatí vznášať na parkete…

Vianočné poukazy TangoVida možno uplatniť v novom roku, pričom konkrétna platnosť je uvedená jednotlivo. Nájde sa v nich isto každý, od začiatočníkov až po pokročilých, či sa lekcií zúčastňujú pravidelne, alebo majú času na tango pomenej. Stačí si vybrať.

POUKAZ NA ZAČIATOČNÍCKY KURZ

POUKAZ NA ZAČIATOČNÍCKY KURZ argentínskeho tanga v tanečnom štúdiu TangoVida. Poukaz platí pre 1 osobu na 3-mesačný kurz v jarnom semestri 2020 (t.j. ktorýkoľvek kurz začínajúci sa najneskôr v apríli 2020). Netreba sa vopred prihlasovať, stačí prísť. Cena kurzu zahŕňa 11 skupinových lekcií (80 min.) raz týždenne, bezplatné pondelňajšie praktiká (120 minút) a zľavy na ďalšie podujatia organizované v TangoVida. Termíny kurzov a ďalšie užitočné informácie sú uvedené na stránke v časti Začiatočníci.

Cena za kurz: 110 EUR (učitelia/študenti 100 EUR)

POUKAZ NA INDIVIDUÁLNE SÚKROMNÉ LEKCIE

POUKAZ NA INDIVIDUÁLNE SÚKROMNÉ LEKCIEargentínskeho tanga s Denizom Hazirom v štúdiu TangoVida v Bratislave pre 1 osobu alebo 1 pár na 60 min. Poukaz platí do 31.12.2020, termín lekcií dohodou. Kontaktujte nás, prosím, v dostatočnom predstihu.

Cena za 1 súkromnú lekciu: 50 EUR

Cena za 6 súkromný lekcií: 250 EUR (5+1 zdarma)

POUKAZ NA 4 JEDNORAZOVÉ SKUPINOVÉ LEKCIE

POUKAZ NA 4 JEDNORAZOVÉ SKUPINOVÉ LEKCIEargentínskeho tanga v štúdiu TangoVida. Poukaz platí pre 1 osobu na ľubovoľné 4 jednorazové lekcie do 29.2.2020 a je neprenosný. Netreba sa vopred prihlasovať, stačí prísť. Témy a termíny (nielen) jednorazových lekcií sú uvedené v kalendári.

Cena za permanentku na 4 lekcie: 40 EUR

POUKAZ NA 1 MESAČNÉ ČLENSKÉ

POUKAZ NA 1 MESAČNÉ ČLENSKÉ v štúdiu TangoVida v skupine Luna alebo Estrella. Poukaz platí pre 1 osobu na 1 kalendárny mesiac v jarnom semestri 2020 (t.j. do 30.6.2020) a je neprenosný. Zaradenie do skupiny je možné iba po dohode s inštruktormi štúdia TangoVida. Termíny lekcií a ďalšie užitočné informácie sú uvedené na stránke.

Cena za 1 mesiac: 40 EUR

Kontakt: www.tangovida.net